Konferencja naukowa - "Gnuśność, lenistwo i złe nawyki. Przyjemność czy pazerność w ujęciu historycznym"

Koło Naukowe Doktorantów Historii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową ,,Gnuśność, lenistwo i złe nawyki. Przyjemność czy pazerność w ujęciu historycznym", która odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2017 roku w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do doktorantów, a także młodych pracowników naukowych kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych.

Data publikacji: piątek, 9. Czerwiec 2017 - 08:43; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: piątek, 9. Czerwiec 2017 - 08:43; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra