Osiągnęliśmy wielki sukces w naszej kolejnej zbiórce dla Ukrainy - PNPU - Połtawa - zebraliśmy kwotę ponad założony cel!

Nasza kolejna zbiórka dla Ukrainy - PNPU - Połtawa zakończyła się sukcesem! Zebraliśmy bowiem kwotę ponad założony cel - 5470 zł.

Dziękujemy serdecznie za Wasze ogromne wparcie, za każdą wpłatę!

Cała uzbierana suma zostanie bezzwłocznie przekazana na lekarstwa i żywność dla poszkodowanych i uciekinierów z terenów objętych bezpośrednimi działaniami wojennymi na Ukrainie.

Na prośbę dr Iryny Kohut z partnerskiego Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. W.H. Korolenki zgodnie z otrzymaną listą planujemy zakup wysokokalorycznego jedzenia, artykułów higienicznych i leków dla szpitali.

My z Wami! Ми з Вами!

Link do zbiórki: Wydział Historyczny UG dla Połtawy | Zbieram.pl

Data publikacji: piątek, 11. Marzec 2022 - 15:13; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: środa, 16. Marzec 2022 - 12:24; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz