fbpx wydarzenia | Wydział Historyczny

wydarzenia | Wydział Historyczny

1

W imieniu Naukowego Koła Historyków UG oraz Wydziału Historycznego UG serdecznie zapraszamy wszystkich Zainteresowanych uczniów szkół średnich do udziału w repetytorium z historii. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już 28 lutego!

1

W imieniu Naukowego Koła Historyków UG oraz Wydziału Historycznego UG serdecznie zapraszamy wszystkich Zainteresowanych do udziału w warsztatach metodologicznych, które będą odbywały się od marca do maja 2020 r.

Uwaga Studenci Archeologii!

Spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdu w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 26.02.2020 (środa) o godz. 15.00 w sali nr 30 w Instytucie Archeologii i Etnologii UG w Gdańsku, ul. Bielańska 5.

1

W dniu 10 marca 2020 r. w budynku Wydziału Historycznego UG przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku-Oliwie (kampus uniwersytecki) odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Historycznego UG.

1

Pan prof. UG, dr hab. Grzegorz Berendt z Wydziału Historycznego UG był gościem Radia Gdańsk w audycji "Co za Historia" (5 luty, 11:05). Tematem rozmowy było:

1

W imieniu organizatorów pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego oraz wszystkich Zainteresowanych na kolejną edycję networkingowego eventu biznesowego "Business & Science", który odbędzie się w środę, 29 stycznia 2020 roku, w godz. 17:30 – 21:00, na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4, audytorium S205.

Szanowni Państwo,

W 2019 r. pracownicy, doktoranci oraz studenci Wydziału Historycznego UG byli zaangażowani w liczne wydarzenia promujące i popularyzujące naukę: jako organizatorzy, współorganizatorzy lub uczestnicy. Na podstawie danych odnotowanych w prowadzonej przeze mnie ewidencji wydarzeń przygotowałem krótkie podsumowanie:

Subskrybuj RSS - wydarzenia