fbpx wydarzenia | Wydział Historyczny

wydarzenia | Wydział Historyczny

1

Komunikat Dyrektora Instytutu Historii do studentów kierunków studiów: KiTHSSL i KiTHSSM

1

Informacja dla studentów Wydziału Historycznego UG dotycząca możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Szanowni Państwo,

W związku  z sytuacją epidemiologiczną  wybory na Wydziale Historycznym, podobnie jak na innych wydziałach Uniwersytetu Gdańskiego, odbędą  się drogą elektroniczną z wykorzystaniem e-maili,  platformy MS Teams i aplikacji MS Forms. Wydziałowa Komisja Wyborcza uchwaliła Kalendarz Wyborczy Wydziału Historycznego na kadencję 2020-2024.

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej
1

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości. Niech ten świąteczny czas przyniesie mnóstwo pozytywnej energii i wiosennego optymizmu!

Życzą pracownicy Wydziału Historycznego UG

1

Miejsce Pamięci i Centrum Edukacji Historycznej Dom Konferencji w Wannsee opublikowało 1 września 2019 roku w 80-tą rocznicę napaści Niemiec na Polskę wystawę online: "Nieme świadectwa 1939 - inwazja hitlerowskich Niemiec na Polskę w fotografiach i dokumentach".

Wystawa online prezentuje ponad 1000 fotografii oraz 380 stron dzienników i listów żołnierzy Wehrmachtu.

1

Dr Karol Kłodziński z Wydziału Historycznego UG był gościem 1. programu Polskiego Radia, gdzie wraz z prof. Tomaszem Waliszewskim z Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW opowiedział o niesamowitych odkryciach, których dokonali w starożytnym mieście Mustis w Tunezji.

Subskrybuj RSS - wydarzenia