wydarzenia | Wydział Historyczny

zostań żołnierzem P

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa , stabilna i perspektywiczna praca. Na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by  wstępowali do wojska. Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, będzie realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”.

logo WHUG

Dziekan Wydziału Historycznego UG, prof. dr hab. Wiesław Długokęcki ogłasza w dniu 09.11.2018 r. od godz. 11.30 do godz. 15.00 godziny dziekańskie wolne od zajęc dydaktycznych aby umożliwić udział w pogrzebie dr. hab. Dariusza Dekańskiego.

ULT

W czwartek 25 października odbyła się impreza edukacyjna "Uniwersytet Lubię To!"Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu.

Konsul z Ambasady USA na Uniwersytecie Gdańskim - 23 październik 2018, wtorek

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu, zapraszają na spotkanie z dyplomatą amerykańskim.
Pan Konsul Brian Selman przedstawi 3 możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:
23 października 2018r. ruszają V Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2018!

Jak co roku w organizację wydarzenia zaangażowały się Biura Karier największych uczelni wyższych na Pomorzu: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Inauguracja
Rok akademicki 2018/2019 uroczyście rozpoczęty!

W dniu 3 października miała miejsce Inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich Gości oraz przemówienia Dziekana Wydziału Historycznego UG prof. Wiesława Długokęckiego. Następnie studenci oraz doktoranci odczytali tekst ślubowania.

Dziekan i Rada Wydziału Historycznego

Uniwersytetu Gdańskiego