Porozumienie o współpracy Wydziału Historycznego UG z Urzędem Miasta Pruszcz Gdański

22 lutego 2022 r dr hab. Arkadiusz Janicki prof. Uczelni – Dziekan Wydziału Historycznego  podpisał porozumienie o współpracy z Burmistrzem Pruszcza Gdańskiego Januszem Wróblem.

W ramach umowy, strony zobowiązały się do wspólnego organizowania konferencji naukowych - w tym odbywającej się od 7 lat na terenie Faktorii w Pruszczu Gdańskim konferencji Origines et mutationes, działaniach popularyzujących naukę organizowanych w ramach warsztatów, wykładów otwartych oraz promowanie wspólnych przedsięwzięć. W przestrzeni wystawienniczej naszego Wydziału będą także pojawiać się wystawy czasowe przygotowane przez "Dom Wiedemanna". Dzięki podpisanemu porozumieniu studenci naszego Wydziału będą mogli odbywać praktyki i staże w instytucjach związanych z miastem.

Data publikacji: czwartek, 3. Marzec 2022 - 15:15; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 3. Marzec 2022 - 15:15; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz