Wykład otwarty: "Opportunities and difficulties on the field of the medieval source edition" - dr Krisztina Rábai

Dyrekcja Instytutu Historii Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza na wykład Pani doktor Krisztiny Rábai:

"Opportunities and difficulties on the field of the medieval source edition"

Wykład odbędzie się w dniu 16 grudnia (poniedziałek) o godz. 9.45 w Instytucie Historii w sali 2.3.
Prowadzenie: prof. dr hab. Beata Możejko

1

Doktor Krisztina Rábai z Uniwersytetu w Segedynie (Szeged,Węgry), jest mediewistką i filolożką klasyczną. Doktorat, z wyróżnieniem, uzyskała w 2013 roku. Prowadzi badania nad późnośredniowiecznymi źródłami, w tym nad księgami rachunkowymi dworów Jagiellonów. Laureatka nagród i stypendiów, prowadziła badania w Austrii, Czechach, Polsce, Wielkiej Brytanii, Włoszech i na Litwie.

Data publikacji: środa, 11. Grudzień 2019 - 07:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: środa, 11. Grudzień 2019 - 07:47; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski