Publikacja pokonferencyjna pt. "Gdańsk jest kluczem do wszystkiego. W poszukiwaniu genius loci miasta"

Informujemy, że nakładem wydawnictwa Libron ukazała się publikacja pokonferencyjna pt. "Gdańsk jest kluczem do wszystkiego. W poszukiwaniu genius loci miasta" pod redakcją Anny Siekierskiej i Waldemara Borzestowskiego.

Konferencja odbyła się w dniach 30.11.–1.12.2018 r. na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Ideą wydarzenia było zaproszenie badaczy zainteresowanych historią nadmotławskiego grodu do wspólnej debaty nad jego dziejami. Jej organizatorem było Naukowe Koło Historyków Uniwersytetu Gdańskiego (NKH UG) oraz Wydział Historyczny UG.

Książkę można nabyć TUTAJ

Data publikacji: poniedziałek, 28. Październik 2019 - 08:06; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Październik 2019 - 08:08; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski