fbpx Prof. Tadeusz Stegner - "Polska nie doceniła Adolfa Hitlera", audycja "Co za Historia" | Wydział Historyczny

Pan prof. dr hab. Tadeusz Stegner z Wydziału Historycznego UG był gościem Radia Gdańsk w audycji "Co za Historia" (22 maja, 11:05).

ts

"1 września będziemy obchodzić osiemdziesiątą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Tego dnia cała Europa stanęła przed ważnymi i drastycznymi decyzjami. Jak się okazuje wiele wcześniejszych sytuacji wskazywało na nachodzące starcie. Czy największy w dziejach konflikt zbrojny musiał się wydarzyć?" (źródło i zdjęcie: Radio Gdańsk)

Zapraszamy do wysłuchania profesora Instytutu Historii UG Tadeusza Stegnera w ramach audycji Radia Gdańsk z cyklu "Co za Historia".

piątek, 31 maja 2019 roku, 12:33