Dr Michalina Petelska oraz dr Arkadiusz Dymowski z Wydziału Historycznego - laureatami konkursu na częściowe sfinansowanie publikacji pracy doktorskiej. :

Dr Michalina Petelska oraz dr Arkadiusz Dymowski z Wydziału Historycznego zostali laureatami konkursu na częściowe sfinansowanie publikacji pracy doktorskiej obronionej  z wyróżnieniem w roku akademickim 2015/2016:

- Michalina Petelska: „Działalność Georga Brandesa w oczach polskich środowisk opiniotwórczych w latach 1885 – 1914”, promotor: prof. dr hab. Zbigniew Opacki.

- Arkadiusz Dymowski: „Nowożytne żetony w zbiorach polskich i ich antyczne inspiracje”, promotor: prof. dr hab. Krzysztof Maciej Kowalski.

Data publikacji: czwartek, 10. Listopad 2016 - 09:31; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: czwartek, 10. Listopad 2016 - 09:34; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra