fbpx III edycja konkursu o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Historii UG | Wydział Historyczny

KONKURSInstytut Historii na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza III edycję konkursu o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Historii UG.

Do tegorocznej edycji konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie obronione w okresie między 1 września 2014 a 31 lipca 2015 roku. Z wnioskiem o przyznanie nagrody występuje promotor pracy magisterskiej.

Nagrodę przyznaje Kapituła Nagrody w postępowaniu konkursowym.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

• nagrodę finansową w wysokości 700 złotych,
  • nagrodę rzeczową w postaci publikacji historycznych,
  • pamiątkowy dyplom i statuetkę.

Kapituła Nagrody może podjąć decyzję o przyznaniu dwóch wyróżnień dla prac, które w postępowaniu konkursowym zajęły 2 i 3 lokatę.

Autor wyróżnionej pracy magisterskiej otrzyma:

• nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych,
  • pamiątkowy dyplom.

Termin składania wniosków o przyznanie nagrody upływa 31 lipca 2015 roku.

Szczegółowe zasady przeprowadzania konkursu określa Regulamin Nagrody.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Lidia Muszyńska
Treść wprowadzona przez: Aneta Plaskiewicz