Asian Story - Podróż przez Azję - spotkanie z Aleksandrą Górską-Jankowską i Wojciechem Jankowskim

Tuż po studiach wybrali się w roczną podróż po Azji bez planu i z niewielkim budżetem. Wycieczka zakończyła się występem w hollywoodzkim filmie, wspinaczką na 5545 m n.p.m. w Himalajach, kąpielą z rekinami w Tajlandii, zwiedzaniem Malezji autostopem, rajdem rowerowym po Wietnamie i Chinach, trzęsieniami ziemi w Indonezji i wypadkiem na morzu nieopodal wyspy Komodo.
O tym wszystkim, a także o zaręczynach u podnóża Mount Everestu, ślubie w Birmie i innych doświadczeniach z trwającej prawie rok wyprawy opowiedzą Aleksandra Górska-Jankowska i Wojciech Jankowski.

Zapraszamy na spotkanie wzbogacone fotografiami 7 kwietnia o godz. 17.00 w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego (Wita Stwosza 53, Gdańsk).

O podróżnikach:
Aleksandra Górska-Jankowska - absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych UG.
Wojciech Jankowski - absolwent prawa oraz filozofii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, obecnie asystent w Katedrze Teorii i Filozofii Państwa i Prawa UG.

Data publikacji: piątek, 1. Kwiecień 2022 - 18:45; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Kwiecień 2022 - 11:24; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska