Mgr Kinga Langowska ze stypendium Fulbright Junior Research Award 2022-23

Z przyjemnością informujemy, że Rada Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta nominowała mgr Kingę Langowską, doktorantkę dr hab. Anny Mazurkiewicz, prof. UG z Wydziału Historycznego UG, do stypendium w kategorii Fulbright Junior Research Award 2022-23.

Fulbright Junior Research Award to stypendia dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych, przeznaczone na realizację własnego projektu badawczego w USA powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej.

Celem stypendium, trwającego od 4 do 10 miesięcy, jest realizacja własnego projektu badawczego w amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym non-profit lub organizacji pozarządowej w USA, powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej.

Gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 28. Październik 2021 - 08:32; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Październik 2021 - 08:34; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski