Komunikat dziekana Wydziału Historycznego UG do Studentów

Studentki i Studenci Wydziału Historycznego

Z powodu epidemii COVID-19 od połowy marca realizacja zajęć uległa radykalnej zmianie. Z relacji bezpośrednich przeszliśmy stopniowo na prowadzenie wykładów i ćwiczeń w formie e-learingu lub online. Zarówno studenci, jak i nauczyciele akademiccy, powinni jednak odrobić zaległości, tak aby można było rozpocząć sesję w przewidzianym terminie. Prowadzący zajęcia mogą się do Państwa zwrócić z propozycją przeprowadzenia dodatkowych zajęć w godzinach popołudniowych , czy nawet w sobotę, lub też przedłużać zajęcia o 15-30 min. Licząc na Państwa wyrozumiałość, życzę zdrowia.

Dziekan Wydziału Historycznego

prof. dr hab. Wiesław Długokęcki

Data publikacji: poniedziałek, 27. Kwiecień 2020 - 10:41; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Czerwiec 2020 - 08:51; osoba wprowadzająca: Arkadiusz Smykowski