Pomorska Nagroda Literacka - nominacje dla pracowników Wydziału Historycznego UG | Wydział Historyczny

logo

Mamy przyjemność poinformować, że do tegorocznej Pomorskiej Nagrody Literackiej zostało nominowanych aż troje pracowników Wydziału Historycznego UG:

- dr Monika Milewska w kategorii "Literacka Książka Roku" (za książkę: "Latawiec z betonu")

- prof. dr hab. Małgorzata Omilanowska w kategorii "Pomorska Książka Roku" (za książkę: "Budowanie nad Bałtykiem : studia z architektury i sztuki Gdańska, Pomorza i Żmudzi")

- dr Jacek Friedrich w kategorii "Pomorska Książka Roku" (za książkę: "Walka obrazów: przedstawienie wobec idei w Wolnym Mieście Gdańsku")

Gratulujemy i życzymy zdobycia Nagrody!

wtorek, 10 września 2019 roku, 7:51