Konferencja: Geneaologia, prozopografia i dzieje społeczeństw na historycznych obszarach Pomorza w okresie przedindustrialnym (od średniowiecza po wiek XIX)

W imieniu Wydziału Historycznego UG serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt.:

"Geneaologia, prozopografia i dzieje społeczeństw na historycznych obszarach Pomorza w okresie przedindustrialnym (od średniowiecza po wiek XIX)"

Konferencja odbędzie się 13 i 14 grudnia 2018 r. (czwartek, piątek) w budynku Wydziału Historycznego UG na ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku Oliwie (kampus uniwersytecki). Referaty będą wygłaszane w auli 1.48.

Załączany program konferencji.

Załącznik Rozmiar
Program konferencji 934.73 KB

Data publikacji: piątek, 7. Grudzień 2018 - 12:04; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: piątek, 7. Grudzień 2018 - 12:04; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski