fbpx Konkurs o Nagrodę Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku dla Młodych Naukowców | Wydział Historyczny

W dniu 15 stycznia 2018 r. rozpoczyna się kolejna edycja corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku dla Młodych Naukowców, tj. na najlepszą publikację naukową, której wiodącym autorem jest pracownik lub doktorant instytucji naukowej z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego lub zachodniopomorskiego.

Nagroda przyznawana jest równorzędnie pięciu Laureatom za ich oryginalne prace twórcze lub monografie w następujących dziedzinach: nauk humanistycznych i społecznych, nauk biologicznych i rolniczych, nauk ścisłych i nauk o Ziemi, nauk technicznych oraz nauk medycznych.

Nagrodę nadaje Prezes POLSKIEJ AKADEMII NAUK na wniosek Prezesa i Prezydium Oddziału PAN w Gdańsku. W bieżącym roku wysokość każdej nagrody wyniesie 4.000 złotych.

Ogłoszenie!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aleksander Jafra