fbpx Nominacje profesorskie dla prof. dr hab. Wojciech Bębna i prof. dr hab. Andrzeja Kowalskiego | Wydział Historyczny

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski w poniedziałek 03.08.2015 r. podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się prof. dr hab. Wojciech Bęben oraz prof. dr hab. Andrzej Kowalski nauczyciele akademiccy Wydziału Historycznego UG. Profesor Wojciech Bęben jest zastępcą dyrektora  Instytutu Archeologii i Etnologii i kierownikiem Zakładu Etnologii. W badaniach naukowych zajmuje się miedzy innymi antropologią ludów morza oraz antropologią Kaszub i Pomorza. Prof. Andrzej Kowalski jest pracownikiem Instytutu Archeologii i Etnologii i członkiem Zakładu Etnologii. W badaniach naukowych zajmuje się między innymi filozofią i kulturową antropologią wspólnot protohistorycznych.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aleksander Jafra
Treść wprowadzona przez: Aleksander Jafra