fbpx "Perspektywa biograficzna w badaniach nad historią kobiet: źródła, metodologia, polityka" - interdyscyplinarne warsztaty naukowe | Wydział Historyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnych warsztatach naukowych "Perspektywa biograficzna w badaniach nad historią kobiet: źródła, metodologia, polityka". W załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje organizacyjne, w tym dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniu. Warsztaty odbędą się w dniach 4-6 listopada 2015 roku w Warszawie. Organizatorami są Instytut Badań Literackich PAN oraz Fundacja Gender Center, zaś wsparcia finansowego udziela Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 czerwca 2015 roku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aleksander Jafra
Treść wprowadzona przez: Aleksander Jafra