prof. dr hab. Beata Możejko i prof. UG, dr hab. Magdalena Nowak wzięły udział w warsztatach Public History Working Group SEA-EU zorganizowanych przez Uniwersytet Chrystiana-Albrechta w Kilonii

W dniach 9-12 marca 2022 r. prof. dr hab. Beata Możejko i prof. UG, dr hab. Magdalena Nowak z Instytutu Historii Uniwersytetu Gdańskiego wzięła udział w warsztatach Public History Working Group SEA-EU zorganizowanych przez prof. Sebastaina Barscha, mgr Jana-Christiana Wilkening i Joanę Hansen z Uniwersytetu Chrystiana-Albrechta w Kilonii. Współpraca obejmuje również prof. Yvesa Coativy'ego z Uniwersytetu w Breście oraz mgr Zvonimira Forkera z Uniwersytetu w Splicie. Spotkanie poświęcone było zaplanowaniu przyszłych warsztatów, konferencji i dalszej współpracy w zakresie public history. Owocne i inspirujące dyskusje podczas spotkania przebiegały w miłej atmosferze. Wyrażamy wdzięczność gospodarzom spotkania za ich gościnność i doskonałą organizację.

Data publikacji: wtorek, 15. Marzec 2022 - 15:19; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 15. Marzec 2022 - 15:19; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz