fbpx Konkurs o nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Historii UG | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Historii na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza

IX edycję konkursu

o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej

obronionej w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego

1

Do IX edycji konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie obronione w okresie między 1 września 2020 a 31 lipca 2021 roku.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody występuje promotor pracy magisterskiej. Nagrodę przyznaje Kapituła Nagrody w postępowaniu konkursowym. Kapituła Nagrody może podjąć również decyzję o przyznaniu do dwóch wyróżnień dla prac, które w postępowaniu konkursowym zajęły 2 i 3 lokatę.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

Autor wyróżnionej pracy magisterskiej otrzyma:

• nagrodę finansową w wysokości 700 zł
  • nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych
  • pamiątkowy dyplom
  • statuetkę
  • nagrodę rzeczową w postaci
    najnowszych publikacji historycznych
  • pamiątkowy dyplom
  • statuetkę

Termin składania wniosków o przyznanie Nagrody upływa 31.07.2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste uhonorowanie zwycięzców nastąpi podczas inauguracji nowego roku akademickiego 2021-2022 w październiku 2021 r.

Szczegółowe zasady przeprowadzania konkursu określa Regulamin Nagrody zamieszczony w załączniku.

1

PDF icon Regulamin konkursu128.1 KB