fbpx Instytut Historii | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Historii

Konsultacje pracowników Instytutu Historii

Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 26 stycznia 2021 roku, 14:52

 

Konsultacje online pracowników Instytutu Historii na czas zawieszenia zajęć

Nazwisko i imię

Adres e-mail

Terminy konsultacji

Link do konsultacji na MS Teams

(umożliwia połączenie się z pracownikami IH za pośrednictwem MS Teams jedynie w wyznaczonym dniu i godzinach konsultacji)

Pokój, nr telefonu

dr hab. Berendt Grzegorz, prof. uczelni

grzegorz.berendt@ug.edu.pl

Piątek

10.00-12.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.38,

tel. 523-22-59

dr Derengowski Piotr

piotr.derengowski@ug.edu.pl

środa

9.45-11.15

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.37,

tel. 523-21-89

prof. dr hab. Długokęcki Wiesław

wieslaw.dlugokecki@ug.edu.pl

Urlop Naukowy

pok. 2.12,

tel. 523-21-30

dr Drozd Jarosław

jaroslaw.drozd@ug.edu.pl

Poniedziałek 9.00-11.00

Dołącz do spotkania

pok. 2.19,

tel. 523-25-02

dr hab. Gajewski Wojciech, prof. uczelni

wojciech.gajewski@ug.edu.pl

wtorek

11.30-13.00

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

dr Girsztowt Aleksandra

aleksandra.girsztow@ug.edu.pl

poniedziałek

13.30-14.30

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.44,

tel. 523-22-73

wtorek

8.00-9.00

Join Microsoft Teams Meeting

prof. dr hab. Górka Bogusław

boguslaw.gorka@ug.edu.pl

środa

13.00-15.00

Dołącz do spotkania

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

prof. dr hab. Hałagida Igor

igor.halagida@ug.edu.pl

czwartek

10.00-10.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.38,

tel. 523-22-59

dr Janicka Iwona

iwona.janicka@ug.edu.pl

wtorek

15.15-16.45

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.5,

tel. 523-21-72

dr hab. Janicki Arkadiusz, prof. uczelni

arkadiusz.janicki@ug.edu.pl

poniedziałek 11.30-13.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.28,

tel. 523-20-39

czwartek 13.00-15.00 Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

dr hab. Kaczor Dariusz, uczelni

dkaczor.ug@gmail.com

środa

11.15-13.15

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.41

prof. dr hab. Kizik Edmund

edmund.kizik@ug.edu.pl

piątek

13.00-15.00

Join conversation

pok. 2.4,

tel. 523-21-40

dr hab. Klassa Barbara, prof. uczelni

barbara.klassa@ug.edu.pl

piątek

9.30-11.30

Dołącz do spotkania

pok. 2.35

dr Kłodziński Karol

karol.klodzinski@ug.edu.pl

poniedziałek

11.30-13.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.15

dr hab. Kłonczyński Arnold, prof. uczelni

arnold.klonczynski@ug.edu.pl

piątek

8.00-9.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.10,

tel. 523-21-96

prof. dr hab. Koko Eugeniusz

eugeniusz.koko@ug.edu.pl

środa

14.30-16.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

dr Koprowski Piotr

piotr.koprowski@ug.edu.pl

wtorek

9.30-11.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.42,

tel. 523-21-79

dr hab. Kosznicki Michał, prof. uczelni

michal.kosznicki@ug.edu.pl

piątek

09.30-11.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.26,

tel. 523-21-47

dr hab. Kościelak Sławomir, prof. uczelni

slawomir.koscielak@ug.edu.pl

wtorek

11.45-12.45

 Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok.2.4,

tel. 523-21-40

czwartek

11.30-12.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

prof. dr hab. Kowalski Krzysztof Maciej

krzysztof.kowalski@ug.edu.pl

piątek

15.00-16.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.36,

tel. 523-21-07

dr hab. Kubicki Rafał, prof. uczelni

rafal.kubicki@ug.edu.pl

piątek

11.30-13.30.

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.12,

tel. 523-21-30

dr Landowski Zbigniew

zbigniew.landowski@ug.edu.pl

poniedziałek11.15-12.00,

 13.30-14.45

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.8,

tel. 523-20-48

dr hab. Lewalski Krzysztof, prof. uczelni

krzysztof.lewalski@ug.edu.pl

poniedziałek

10.00-12.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.58,

tel. 523-22-42

dr Łysiak-Łątkowska Anna

anna.lysiak-latkowska@ug.edu.pl

poniedziałek 8.30-9.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr Maćkowski Tomasz

tomasz.mackowski@ug.edu.pl

wtorek

9.30-10.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.35

dr hab. Majewska Gabriela, prof. uczelni

gabriela.majewska@ug.edu.pl

czwartek 10.30-11.30


Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.5,

tel. 523-21-72

dr hab. Mazurkiewicz Anna, prof. uczelni

anna.mazurkiewicz@ug.edu.pl

wtorek

13.00-15.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.8,

tel. 523-20-48

dr hab. Milewski Ireneusz, prof. uczelni

ireneusz.milewski@ug.ug.edu.pl

czwartek

16.30-18.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.15

dr Możdżeń Julia

julia.mozdzen@ug.edu.pl

środa

10.00-12.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.46,

tel. 523-23-38

prof. dr hab. Możejko Beata

beata.mozejko@ug.edu.pl

poniedziałek

13.15-14.15

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.46,

tel. 523-23-38

piątek 13.15-14.15

Join Microsoft Teams Meeting

dr hab. Nowak Magdalena, prof. uczelni

magdalena.nowak@ug.edu.pl

środa

12.00-14.00

27.01. (środa)
13.00-15.00

 

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

prof. dr hab. Opacki Zbigniew

zbigniew.opacki@ug.edu.pl

piątek

13.00-15.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.42,

tel. 523-21-79

dr hab. Paner Anna, prof. uczelni

anna.paner@ug.edu.pl

poniedziałek 10.00-12.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.10,

tel. 523-21-96

dr hab. Perkowski Piotr, prof. uczelni

piotr.perkowski@ug.edu.pl

piątek

11.30-13.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

dr Petelska Michalina

michalina.petelska@ug.edu.pl

poniedziałek

13.30-15.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr Rembalski Tomasz

tomasz.rembalski@ug.edu.pl

wtorek

17.00-18.00

26.01.2021,
godz. 17.00–19.00 (2 godz.) 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.58,

tel. 523-22-42

środa

12.00-13.00

27.01.2021,
godz. 12.00–13.00 (1 godz.) 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

dr hab. Różański Przemysław, prof. uczelni

przemyslaw.rozanski@ug.edu.pl

piątek

9.30-11.30

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.37,

tel. 523-21-89

dr hab. Sakowicz Iwona, prof. uczelni

iwona.sakowicz-tebinka@ug.edu.pl

piątek 9.30-11.30

Dołącz do spotkania

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr hab. Smoliński Marek, prof. uczelni

marek.smolinski@ug.edu.pl

piątek

11.00-13.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.45,

tel. 523-22-88

prof. dr hab. Stegner Tadeusz

tadeusz.stegner@ug.edu.pl

piątek

13.00-14.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.40,

tel. 523-21-04

ks. dr hab. Szamocki Grzegorz, prof. uczelni

grzegorz.szamocki@ug.edu.pl

środa

15.00-17.00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

dr hab. Szybkowski Sobiesław, prof. uczelni

sobieslaw.szybkowski@ug.edu.pl

piątek

13.00‐14.30

 Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.45,

tel. 523-22-88

dr Anna Żeglińska

anna.zeglinska@ug.edu.pl

środa

13.00-14.30

Join Microsoft Teams Meeting

pok. 2.19