fbpx Instytut Historii | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Historii

Konsultacje pracowników Instytutu Historii

Ostatnia modyfikacja: 
środa, 1 grudnia 2021 roku, 7:35

 

Konsultacje online pracowników Instytutu Historii na czas zawieszenia zajęć

Nazwisko i imię

Adres e-mail

Terminy konsultacji

Link do konsultacji na MS Teams

 

Pokój, nr telefonu

dr hab. Berendt Grzegorz, prof. uczelni

grzegorz.berendt@ug.edu.pl

piątek

7.00-8.00

 

13.00-14.00

konsultacje pokój 2.38

pok. 2.38,

tel. 523-22-59

dr Derengowski Piotr

piotr.derengowski@ug.edu.pl

wtorek

9.30-11.00

konsultacje pokój 2.37

pok. 2.37,

tel. 523-21-89

prof. dr hab. Długokęcki Wiesław

wieslaw.dlugokecki@ug.edu.pl

czwartek

11.30-13.00

konsultacje pokój 2.12

pok. 2.12,

tel. 523-21-30

dr Drozd Jarosław

jaroslaw.drozd@ug.edu.pl

poniedziałek

9.45-11.15

konsultacje pokój 2.19

pok. 2.19,

tel. 523-25-02

dr hab. Gajewski Wojciech, prof. uczelni

wojciech.gajewski@ug.edu.pl

wtorek

do 30 listopada o godz. 16.30-18.00

od 30 listopada o godz. 11.30 - 13.00

konsultacje pokój 2.16

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

dr Girsztowt Aleksandra

aleksandra.girsztow@ug.edu.pl

poniedziałek

10.00-11.00

 

wtorek

10.00-11.00

konsultacje pokój 2.44

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.44,

tel. 523-22-73

prof. dr hab. Górka Bogusław

boguslaw.gorka@ug.edu.pl

 

 

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

prof. dr hab. Hałagida Igor

igor.halagida@ug.edu.pl

piątek

11.15-13.15

konsultacje pokój 2.38

pok. 2.38,

tel. 523-22-59

dr Janicka Iwona

iwona.janicka@ug.edu.pl

środa

16.30-18.00

8.12.br. odwołuje sie konsultacje.

W dniach 24.11;01.12;15.12 - konsultacje wydłużone o poł godziny

konsultacje pokój 2.5

pok. 2.5,

tel. 523-21-72

dr hab. Janicki Arkadiusz, prof. uczelni

arkadiusz.janicki@ug.edu.pl

 

pok. 2.28,

tel. 523-20-39

   

dr hab. Kaczor Dariusz, uczelni

dariusz.kaczor@ug.edu.pl

wtorek

9.30-11.30

konsultacje pokój 2.41

pok. 2.41

prof. dr hab. Kizik Edmund

edmund.kizik@ug.edu.pl

piątek

13.00-15.00

konsultacje pokój 2.4

Konsultacje online po uprzednim kontakcie e-mail

pok. 2.4,

tel. 523-21-40

dr hab. Klassa Barbara, prof. uczelni

barbara.klassa@ug.edu.pl

piątek

11.30-13.30

konsultacje pokój 2.35

pok. 2.35

dr Kłodziński Karol

karol.klodzinski@ug.edu.pl

czwartek

8.40-9.40

konsultacje pokój 2.15

pok. 2.15

dr hab. Kłonczyński Arnold, prof. uczelni

arnold.klonczynski@ug.edu.pl

piątek

11.15-12.45

konsultacje pokój 2.10

pok. 2.10,

tel. 523-21-96

prof. dr hab. Koko Eugeniusz

eugeniusz.koko@ug.edu.pl

piątek

8.45-9.45

konsultacje pokój 2.20

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

dr Koprowski Piotr

piotr.koprowski@ug.edu.pl

piątek

13.00-15.00

konsultacje pokój 2.42

pok. 2.42,

tel. 523-21-79

dr hab. Kosznicki Michał, prof. uczelni

michal.kosznicki@ug.edu.pl

czwartek

10.00-12.00

konsultacje pokój 2.26b

pok. 2.26,

tel. 523-21-47

dr hab. Kościelak Sławomir, prof. uczelni

slawomir.koscielak@ug.edu.pl

piątek

8.45-9.45

konsultacje pokój 2.4

pok.2.4,

tel. 523-21-40

poniedziałek

11.30-12.30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

prof. dr hab. Kowalski Krzysztof Maciej

krzysztof.kowalski@ug.edu.pl

piątek

15.00-16.00

konsultacje pokój 2.36

pok. 2.36,

tel. 523-21-07

dr hab. Kubicki Rafał, prof. uczelni

rafal.kubicki@ug.edu.pl

piatek

9.00-9.30 i 11.30-13.00

konsultacje pokój 2.12

pok. 2.12,

tel. 523-21-30

dr Landowski Zbigniew

zbigniew.landowski@ug.edu.pl

środa

12.15-13.15

 

16.30-17.30

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 

Gdańsk Główny, Bielańska 5 dyżur, s. 92

pok. 2.8,

tel. 523-20-48

dr hab. Lewalski Krzysztof, prof. uczelni

krzysztof.lewalski@ug.edu.pl

piątek

13.00-15.00

konsultacje pokój 2.58

pok. 2.58,

tel. 523-22-42

dr Łysiak-Łątkowska Anna

anna.lysiak-latkowska@ug.edu.pl

środa

9.30-11.30

w dniu 01.12.br. konsultacje odwołane

konsultacje pokój 2.43

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr Maćkowski Tomasz

tomasz.mackowski@ug.edu.pl

czwartek

8.00-9.30

konsultacje pokój 2.35

pok. 2.35

dr hab. Majewska Gabriela, prof. uczelni

gabriela.majewska@ug.edu.pl

poniedziałek

15.30-16.30

 

czwartek

12.00-13.00


Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 

 

konsultacje pokój 2.5

 

pok. 2.5,

tel. 523-21-72

dr hab. Mazurkiewicz Anna, prof. uczelni

anna.mazurkiewicz@ug.edu.pl

środa 12.00-13.00

 

 

środa 7.30-8.30

 

środa 8.30-9.30

konsultacje prodziekańskie

 

 

konsultacje pokój 2.24

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 

pok. 2.8,

tel. 523-20-48

dr hab. Milewski Ireneusz, prof. uczelni

ireneusz.milewski@ug.ug.edu.pl

poniedziałek

10.45-11.30

 

16.30-17.15

konsultacje pokój 2.15

pok. 2.15

dr Możdżeń Julia

julia.mozdzen@ug.edu.pl

czwartek

stacjonranie w dniach:

7.X; 21 X; 4 XI; 18 XI; 2 XII; 16 XII; 13 I; 27I

 

W pozostałe dni konsultacje zdalnie

konsultacje pokój 2.46

 

 

pok. 2.46,

tel. 523-23-38

prof. dr hab. Możejko Beata

beata.mozejko@ug.edu.pl

URLOP NAUKOWY

w roku akademickim 2021/2022

 

pok. 2.46,

tel. 523-23-38

dr hab. Nowak Magdalena, prof. uczelni

magdalena.nowak@ug.edu.pl

środa

9.30-11.30

 

 

konsultacje pokój 2.20

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

prof. dr hab. Opacki Zbigniew

zbigniew.opacki@ug.edu.pl

URLOP NAUKOWY

w roku akademickim 2021/2022

 

pok. 2.42,

tel. 523-21-79

dr hab. Paner Anna, prof. uczelni

anna.paner@ug.edu.pl

poniedziałek

10.00-12.00

konsultacje pokój 2.10

pok. 2.10,

tel. 523-21-96

dr hab. Perkowski Piotr, prof. uczelni

piotr.perkowski@ug.edu.pl

piątek

9.30-11.30

konsultacje hybrydowe

Biblioteka Główna pokój - 3.9

III piętro - kapsuła przy Naukach Społecznych

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 

pok. 2.20,

tel. 523-21-22

dr Petelska Michalina

michalina.petelska@ug.edu.pl

URLOP NAUKOWY

w semestrze zimowym 2021/2022

 

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr Rembalski Tomasz

tomasz.rembalski@ug.edu.pl

poniedziałek

10.30-11.30

.

 

18.00-19.00

 

 

konsultacje pokój 2.58

 

 

 

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.58,

tel. 523-22-42

dr hab. Różański Przemysław, prof. uczelni

przemyslaw.rozanski@ug.edu.pl

środa

9.30-11.30

konsultacje pokój 2.37

pok. 2.37,

tel. 523-21-89

dr hab. Sakowicz Iwona, prof. uczelni

iwona.sakowicz-tebinka@ug.edu.pl

piątek

11.30-13.00

konsultacje pokój 2.43

pok. 2.43,

tel. 523-21-93

dr hab. Smoliński Marek, prof. uczelni

marek.smolinski@ug.edu.pl

piątek

13.00-14.30

konsultacje pokój 2.45

pok. 2.45,

tel. 523-22-88

prof. dr hab. Stegner Tadeusz

tadeusz.stegner@ug.edu.pl

piątek

13.00-14.00

konsultacje pokój 2.40

pok. 2.40,

tel. 523-21-04

ks. dr hab. Szamocki Grzegorz, prof. uczelni

grzegorz.szamocki@ug.edu.pl

czwartek

14.45-15.45

 

wtorek

9.30-10.30

konsultacje pokój 2.16

 

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

pok. 2.16,

tel. 523-21-05

dr hab. Szybkowski Sobiesław, prof. uczelni

sobieslaw.szybkowski@ug.edu.pl

piatek

13.00-14.30

konsultacje pokój 2.45


 

pok. 2.45,

tel. 523-22-88

dr Anna Żeglińska

anna.zeglinska@ug.edu.pl

wtorek

13.00-15.30

konsultacje pokój 2.19

pok. 2.19