fbpx Instytut Archeologii i Etnologii | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Archeologii i Etnologii

Konsultacje pracowników Instytutu Archeologii i Etnologii- semestr letni 2019/2020

Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 24 marca 2020 roku, 9:55

Nazwisko i imię

Terminy konsultacji

Termin konsultacji online

w trakcie zawieszenia zajęć 

Pokój, nr telefonu 

prof. dr hab. Wojciech Bęben

 czwartek 13:45-15:15

 czwartek 13:45-15:15

 wojciech.beben@ug.edu.pl

pok. 82

dr hab. Tarzycjusz Buliński, prof. UG

 czwartek 09:00-11:00

 czwartek 11:00-12:00, 13:30-14:30

 tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

Wita Stwosza 55, Oliwa

 czwartek 13:30-14:30

  pok. 83, ul. Bielańska 5

dr hab. Lech Czerniak, prof. UG

 środa 14:00-15:30

 środa 14:00-15:30

 lech.czerniak@ug.edu.pl

pok. 27, tel. 58 523 37 23

dr Tomasz Jacek Chmielewski

 środa 13:00-13:45,   czwartek 08:15-9:00

 środa 13:00-13:45,

 czwartek 08:15-9:00

 tomasz.chmielewski@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

mgr Magdalena Chułek

 czwartek 12:00-13:30

 czwartek 12:00-13:30

 magdalena.chulek@ug.edu.pl

pok. 88a, tel. 58 523 37 63

dr Joanna Dąbal

 środa 13:45-15:15

 wtorek 09:00-10:30

 joanna.dabal@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

dr hab. Sławomir Jędraszek, prof. UG

 środa 12:00-12:45, 17:00-17:45

 zwolnienie lekarskie (do 10.04.2020)

pok. 23, tel. 58 523 37 18

dr Mariusz Kairski

 czwartek 13:30-15:00

 czwartek 13:30-15:00

 mariusz.kairski@ug.edu.pl

pok. 91

dr Arkadiusz Koperkiewicz

 piątek 08:00-09:30

 piątek 08:00-09:30

 arkadiusz.koperkiewicz@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

prof. dr hab. Andrzej Kowalski

 środa 10:00-11:30

 środa 10:00-11:30

 andrzej.kowalski@ug.edu.pl

pok. 89a

dr hab. Anna Kwaśniewska, prof. UG

 wtorek 12:00-13:30

 wtorek 10:00-13:30

 środa 10:00-12:00

 a.kwasniewska@ug.edu.pl

pok. 104, tel. 58 523 37 26

dr Katarzyna Linda- Grycza

 czwartek 14:00-15:30

 czwartek 14:00-15:30

 dodatkowo w ustalonych terminach zajęć

 katarzyna.linda@ug.edu.pl

pok. 102, tel. 58 523 37 24

dr hab. Henryk Machajewski, prof. UG

 wtorek 16:00-18:00

 wtorek 14:00-20:00

 henryk.machajewski@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

dr Monika Milewska

 urlop naukowy

 urlop naukowy

pok. 103, tel. 58 523 37 25

dr hab. Katarzyna Mirgos, prof. UG

 czwartek 11:00-12:00, 17:00-17:30

 piątek 09:00-10:30

 katarzyna.mirgos@ug.edu.pl

pok. 110

dr hab. Waldemar Ossowski, prof. UG

 poniedziałek 16:00-17:30

 poniedziałek 16:00-17:30

 waldemar.ossowski@ug.edu.pl

pok. 20, tel. 58 523 37 15

dr Aleksandra Paprot- Wielopolska

wtorek 11:00-11:45

czwartek 13:30-14:15 (w dniach 23.04, 04.06 - 15:30-16:15)

 wtorek 10:30-12:00

 aleksandra.paprot- wielopolska@ug.edu.pl

 skype: aleksandra.paprot

pok. 88a, tel. 58 523 37 63

dr Marcin Paszke

 poniedziałek 11:30-13:00

 poniedziałek 11:30-13:00

 marcin.paszke@ug.edu.pl

pok. 23, tel. 58 523 37 18

dr hab. Joanna Pyzel, prof. UG

 piątek 16:00-17:30

 piątek 10:00-11:30

 joanna.pyzel@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

prof. dr hab. Nicholas Sekunda

 środa 15:00-16:30

 środa 15:00-16:30

 sekunda@ug.edu.pl

pok. 22, tel. 58 523 37 17

dr Anna Strobin

 środa 08:30-10:00

 środa 08:30-10:00

 anna.strobin@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

dr Katarzyna Ślusarska

 środa 11:00-12:30

 wtorek 11:00-15:00, środa 09:30-12:30

 katarzyna.slusarska@ug.edu.pl

 środa 11:00-12:30

 skype: Katarzyna Ślusarska   (mail:slusarskakat@gmail.com)

pok. 20, tel. 58 523 37 15

prof. dr hab. Witold Świętosławski

 środa 12:00-13:30

 środa 12:00-13:30

 w.swietoslawski@ug.edu.pl

pok. 24A, tel. 58 523 37 20

dr hab. Marcin Wąs

 wtorek 14:00-15:30

 wtorek 14:00-15:30

 marcin.was@ug.edu.pl

pok. 26, tel. 58 523 37 22