fbpx Instytut Archeologii i Etnologii | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Archeologii i Etnologii

Konsultacje pracowników Instytutu Archeologii i Etnologii- semestr zimowy 2020/2021

Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 5 stycznia 2021 roku, 8:49

Nazwisko i imię

Terminy konsultacji

Link w aplikacji TEAMS / adres e-mail

(w trakcie zawieszenia zajęć)

Pokój, nr telefonu 

dr hab. Tarzycjusz Buliński, prof. UG

 piątek 10:00-12:00

Join conversation

 tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

pok. 83, ul. Bielańska 5

dr hab. Lech Czerniak, prof. UG

 środa 13:30-15:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 lech.czerniak@ug.edu.pl

pok. 27, tel. 58 523 37 23

dr Tomasz Jacek Chmielewski

  czwartek 9:00-10:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 tomasz.chmielewski@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

mgr Magdalena Chułek

  czwartek 11:30-13:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 magdalena.chulek@ug.edu.pl

pok. 88a, tel. 58 523 37 63

dr Joanna Dąbal

 wtorek 10:30-12:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 joanna.dabal@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

dr hab. Sławomir Jędraszek, prof. UG

  środa 16:30-18:00

 Join conversation

slawomir.jedraszek@ug.edu.pl

pok. 23, tel. 58 523 37 18

dr Mariusz Kairski

 środa 12:15-13:45

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 mariusz.kairski@ug.edu.pl

pok. 91

dr Arkadiusz Koperkiewicz

 wtorek 9:00-10:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 arkadiusz.koperkiewicz@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

prof. dr hab. Andrzej Kowalski

 środa 10:30-12:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 andrzej.kowalski@ug.edu.pl

pok. 89a

dr hab. Anna Kwaśniewska, prof. UG

 czwartek 14:00-15:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 a.kwasniewska@ug.edu.pl

pok. 104, tel. 58 523 37 26

dr Katarzyna Linda- Grycza

 środa 17:15-18:45

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 katarzyna.linda@ug.edu.pl

pok. 102, tel. 58 523 37 24

dr hab. Henryk Machajewski, prof. UG

 środa 15:00-16:30

 Skype

 henryk.machajewski@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

dr Monika Milewska

 czwartek 13:30-15:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 monika.milewska@ug.edu.pl

pok. 103, tel. 58 523 37 25

dr hab. Katarzyna Mirgos, prof. UG

  czwartek 10:00-11:30

 

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

katarzyna.mirgos@ug.edu.pl

pok. 110

 

dr Kamil Niedziółka

 

 poniedziałek 13:30-15:00

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 kamil.niedziolka@ug.edu.pl

pok. 20, tel. 58 523 37 15

dr hab. Waldemar Ossowski, prof. UG

  poniedziałek 16:00-17:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 waldemar.ossowski@ug.edu.pl

pok. 20, tel. 58 523 37 15

dr Marcin Paszke

 wtorek 17:00-18:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 marcin.paszke@ug.edu.pl

pok. 23, tel. 58 523 37 18

dr hab. Joanna Pyzel, prof. UG

 piątek 11:30-13:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 joanna.pyzel@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

prof. dr hab. Nicholas Sekunda

 środa 15:00-16:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 sekunda@ug.edu.pl

pok. 22, tel. 58 523 37 17

dr Anna Strobin

 poniedziałek 10:30-12:00

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 anna.strobin@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

prof. dr hab. Witold Świętosławski

  środa 12:00-13:30

Dołącz do spotkania Konsultacje Witold Świętosławski w aplikacji Microsoft Teams

 w.swietoslawski@ug.edu.pl

pok. 24A, tel. 58 523 37 20

dr hab. Marcin Wąs, prof. UG

 wtorek 8:00-9:30

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

 marcin.was@ug.edu.pl

pok. 26, tel. 58 523 37 22