Oferta pracy Narodowego Centrum Nauki - stypendysta

2024-09-25

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty:

nazwa jednostki: Wydział Historyczny Uniwersytet Gdański
Nazwa stanowiska: Stypendysta
Wymagania:

• Licencjat z archeologii.
• Student/ka studiów magisterskich na kierunku archeologia.
• Podstawowe doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania GIS.
• Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Opis zadań:

Stypendysta zaangażowany będzie w prace w ramach projektu pt. Strategie gospodarcze i ich transformacje w późnym i schyłkowym neolicie Europy Środkowo-Wschodniej (SubTrans), realizowanego w Instytucie Archeologii UG we współpracy z Uniwersytetem Bristolskim (Wielka Brytania). Opis projektu znajduje się pod adresem https://projekty.ncn.gov.pl/opisy/533350-pl.pdf

Typ konkursu NCN: OPUS – HS
Termin składania ofert: 13 października 2024, 23:59
Forma składania ofert: dowolnie
Warunki zatrudnienia:

• Umowa stypendialna na 22 miesiące
• Wynagrodzenie 1600 zł miesięcznie.
• Data rozpoczęcia pracy: grudzień 2024

Dodatkowe informacje:

Osoby przystępujące do konkursu proszone są o złożenie następujących dokumentów:
• Podanie lub list motywacyjny.
• CV zawierającego informacje o wykształceniu, posiadanych kompetencjach oraz dotychczasowym dorobku naukowym, nagrodach, stypendiach itp.
• Zgody na przetwarzanie przez Uniwersytet Gdański danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, wyrażającej się poprzez dopisanie na składanych dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Gdański moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018, poz. 1000).”

Miejsce składania wymaganych dokumentów:
Sekretariat Instytut Archeologii
ul. Bielańska 5
lub na adres mailowy: hisarch@ug.edu.pl
Przewidywany termin rozmów z wybranymi kandydatami: 21-25.10.2024
Rozmowy mogą odbywać się w formie zdalnej.
Ocena Kandydatów odbędzie się zgodnie z regulaminem przygotowanym przez NCN i dostępnym pod adresem https://www.ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/uchwaly-rady/2022/uchwala124_2022-zal1.pdf

Data publikacji: środa, 25 Wrzesień, 2024 - 13:35; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 25 Wrzesień, 2024 - 13:55; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska