fbpx Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla prof. dr. hab. Tadeusza Stegnera | Wydział Historyczny

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla prof. dr. hab. Tadeusza Stegnera

stegn

W piątek 16 lutego 2018 roku w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość, podczas której zostały wręczone odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej oraz dla rozwoju polskiej medycyny. Spośród pracowników Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został prof. dr hab. Tadeusz Stegner. Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy dokonała minister Halina Szymańska, Szef Kancelarii Prezydenta RP.

Serdecznie gratulujemy przyznania tego jednego z najstarszych i najwyższych rangą odznaczeń państwowych.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Lidia Muszyńska
Treść wprowadzona przez: Lidia Muszyńska