fbpx Projekty finansowane z subwencji budżetowej | Wydział Historyczny

Projekty finansowane z subwencji budżetowej

Ogłoszenie dot. finansowania projektów z subwencji budżetowej dla młodych naukowców i doktorantów

piątek, 21 maja 2021 roku, 11:36

Informujemy, że do dnia 7 maja 2021 r. młodzi naukowcy i uczestnicy studiów doktoranckich mogą składać w dziekanacie Wydziału Historycznego (p.2.59) oraz przesyłać na adres e-mail’owy: wioletta.urbanek@ug.edu.pl wnioski o finansowanie projektów z subwencji budżetowej na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego służącej rozwojowi

młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich (zgodnie z ustawą młodym naukowcem jest osoba prowadząca działalność naukową, która:

1) jest doktorantem lub nauczycielem akademickim – i nie posiada stopnia doktora albo

2) posiada stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat, i jest zatrudniona w podmiocie, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy).

PDF icon Pismo przewodnie179.24 KB
PDF icon Regulamin232.17 KB
Microsoft Office document icon Wniosek dla osoby składającej42 KB
Plik Oświadczenia12.62 KB
Plik Sprawozdanie końcowe14.99 KB

czwartek, 26 marca 2020 roku, 12:26
AKTUALIZACJA - 26.03.2020:

Uwaga doktoranci !
składanie wniosków na badania własne 2020 zostaje przedłużone do 10 kwietnia br. włącznie /piątek/. Wniosek, oświadczenie i opinię promotora proszę przesyłać na adres mailowy: d.szumilo@ug.edu.pl

Informujemy, że do dnia 27 marca 2020 r. młodzi naukowcy oraz uczestnicy studiów doktoranckich mogą składać w dziekanacie Wydziału Historycznego wnioski o finansowanie projektów z subwencji budżetowej na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego służącej rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich ("młody naukowiec" - osoba, która nie ukończyła 35 roku życia).

Więcej informacji w załączniku.
PDF icon Ogłoszenie687.63 KB

Wzór sprawozdania końcowego w ramach BMN

czwartek, 20 grudnia 2018 roku, 8:59

Informacje dotyczące wydatkowania i rozliczania środków na badania własne:

czwartek, 2 sierpnia 2018 roku, 11:28

WNIOSEK O WYJAZD SŁUŻBOWY ZA GRANICĘ

czwartek, 26 lipca 2018 roku, 9:04

Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Gdańskiego nr 42/R/17 z dnia 27 kwietnia 2017 r.

czwartek, 26 lipca 2018 roku, 13:32

Projekty finansowane z subwencji budżetowej

poniedziałek, 8 lipca 2019 roku, 11:35

Do dnia 19.07.2019 r. uczestnicy studiów doktoranckich i młodzi naukowcy mogą składać w dziekanacie wnioski o finansowanie projektów z subwencji budżetowej (z dotacji służącej rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich).

Do wniosku należy dołączyć oświadczenia i opinię promotora dotyczącą projektu.

Oświadczenia

Instrukcja finansowa