fbpx Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza | Wydział Historyczny

Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza | Wydział Historyczny

Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza

poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku, 23:04

ORIGINES ET MUTATIONES VII

W dniach 21-22 maja 2020 r. w Faktorii w Pruszczu Gdańskim odbędzie się siódma konferencja z cyklu Origines et Mutationes pt.:

Szkolnictwo i edukacja w dziejach

założenia programowe konferencji

Opłata konferencyjna wynosi 200 zł (obejmuje obiady, bankiet pierwszego dnia obrad, materiały konferencyjne oraz część kosztów późniejszej publikacji), organizatorzy nie gwarantują noclegów.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 29.02.2020 r. Prosimy o przesłanie abstraktu (1000 znaków) oraz danych kontaktowych na adres baltic.conf@gmail.com

Konferencja organizowana jest przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego i Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim.

organizatorzy: Aleksandra Girsztowt (IH UG), Piotr Kitowski (WPiA UG)

opiekun naukowy: Rafał Kubicki (IH UG)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukazała się książka prezentująca materiały z dwóch pierwszych konferencji Origines et Mutationes I-II

We invite you to read our publication with articles from previous editions of the conference

okładka Origines I-II

Origines et mutationes. Transfer - Exchange - Power, ed. A. Girsztowt, P. Kitowski, A. Gierszewski, Kraków 2017, ss. 289 (cała książka w formacie pdf).