Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza | Wydział Historyczny

Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza

poniedziałek, 17 czerwca 2019 roku, 19:12

ORIGINES ET MUTATIONES VI

W dniach 13-14 VI 2019 r. odbyła się w Faktorii w Pruszczu Gdańskim szósta konferencja z cyklu Origines et Mutationes pt.:

Ołtarz i tron - religia a władza od wczesnego średniowiecza po wiek XIX

zorganizowana przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego i Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim.

organizatorzy: Aleksandra Girsztowt, Piotr Kitowski (WPiA UG)

opiekun naukowy: Rafał Kubicki (IH UG)

program i zdjęcia z przebiegu konferencji

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukazała się książka prezentująca materiały z dwóch pierwszych konferencji Origines et Mutationes I-II

We invite you to read our publication with articles from previous editions of the conference

okładka Origines I-II

Origines et mutationes. Transfer - Exchange - Power, ed. A. Girsztowt, P. Kitowski, A. Gierszewski, Kraków 2017, ss. 289 (cała książka w formacie pdf).