fbpx Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza | Wydział Historyczny

Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza | Wydział Historyczny

Aktualności Zakładu Historii Powszechnej Średniowiecza

czwartek, 23 kwietnia 2020 roku, 23:52

ORIGINES ET MUTATIONES VII

W Faktorii w Pruszczu Gdańskim planowana jest siódma konferencja z cyklu Origines et Mutationes pt.:

Szkolnictwo i edukacja w dziejach

założenia programowe konferencji

Dokładny termin konferencji zostanie podany w późniejszym czasie.

Opłata konferencyjna wynosi 200 zł (obejmuje obiady, bankiet pierwszego dnia obrad, materiały konferencyjne oraz część kosztów późniejszej publikacji), organizatorzy nie gwarantują noclegów.

Czekamy na zgłoszenia i prosimy o przesłanie abstraktów (około 1000 znaków) oraz danych do kontaktu na adres baltic.conf@gmail.com

Konferencja organizowana jest przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego i Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim.

organizatorzy: Aleksandra Girsztowt (IH UG), Piotr Kitowski (WPiA UG)

opiekun naukowy: Rafał Kubicki (IH UG)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukazała się książka prezentująca materiały z dwóch pierwszych konferencji Origines et Mutationes I-II

We invite you to read our publication with articles from previous editions of the conference

okładka Origines I-II

Origines et mutationes. Transfer - Exchange - Power, ed. A. Girsztowt, P. Kitowski, A. Gierszewski, Kraków 2017, ss. 289 (cała książka w formacie pdf).