Wybory uzupełniające do Rady Wydziału

KOMUNIKAT KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU HISTORYCZNEGO dotyczący wyników wyborów uzupełniających do Rady WH do końca kadencji 2020 -2024

W wyborach uzupełniających do Rady Wydziału Historycznego w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na innych stanowiskach niż profesor, profesor uczelni i nieposiadających stopnia naukowego doktora habilitowanego zgłoszono 2 kandydatów.
W wyniku głosowania przeprowadzonego w dniu 28.20.2022 r. większością głosów do Rady Wydziału Historycznego wybrana została dr Anna Żeglińska.

Przewodnicząca Komisji Wyborczej Wydziału Historycznego
dr hab. Anna Kwaśniewska, prof.UG

KOMISJA WYBORCZA WYDZIAŁU HISTORYCZNEGO
ogłasza wybory uzupełniające kandydatów do Rady Wydziału Historycznego do końca kadencji 2020-2024 w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na innych stanowiskach niż profesor, profesor uczelni i nieposiadających stopnia naukowego doktora habilitowanego.
Kandydatów/ Kandydatki można zgłaszać do dnia 27 października 2022 r. do godz.19.00.
Zgłoszenie w formie elektronicznej (załącznik 1) wraz ze zgodą kandydata (załącznik 2) proszę kierować na adres anna.kwasniewska@ug.edu.pl
Zgłoszenia kandydatów do komisji skrutacyjnej( załącznik 3) wraz ze zgodą kandydata (załącznik 4) proszę kierować na adres anna.kwasniewska@ug.edu.pl
Głosowanie odbędzie się w aplikacji MS Teams z wykorzystaniem MS Forms 28 października 2022 r. w godz. 11.00:00 – 12.00:00. Oddawanie głosów będzie możliwe tylko z poziomu aplikacji MS Teams.
Jeżeli w głosowaniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania, tego samego dnia w godz. 12.30 - 13.30 odbędzie się głosowanie w drugim terminie – w takim samym trybie i formie jak głosowanie w pierwszym terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddane w pierwszym terminie nie zostaną uwzględnione przy obliczaniu głosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Przewodnicząca Komisji Wyborczej Wydziału Historycznego
dr hab. Anna Kwaśniewska, prof.UG

Data publikacji: piątek, 21. Październik 2022 - 11:00; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 28. Październik 2022 - 21:02; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz