Wydziałowy Zespół ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia

Wydziałowy Zespół ds. Zapewniania Jakości Kształcenia

Skład Zespołu:
  • dr hab. Tarzycjusz Buliński prof. UG – przewodniczący

• dr hab. Joanna Pyzel prof. UG – przedstawiciel Instytutu Archeologii i Etnologii

• dr hab. Andrzej Woziński prof. UG – przedstawiciel Instytutu Historii Sztuki

• dr Aleksandra Girsztowt – przedstawiciel Instytutu Historii

• Piotr Syczak – przedstawiciel doktorantów

• Katarzyna Zakrzewska – przedstawiciel studentów

Kompetencje Zespołu:

1. Powoływany jest na okres kadencji władz Wydziału z możliwością uzupełniania składu w trakcie trwania kadencji.
  2. Do zadań WZZJK należy:
  • Opracowanie zasad i procedur związanych z oceną działalności nauczycieli akademickich  (kształcenie, nauka i sfera wychowawcza oraz działalność organizacyjna).
  • Opracowanie i ujednolicenie procedur związanych z działalnością sfery administracyjnej uczelni mającej związek z jakością kształcenia (godziny pracy dziekanatów, sekretariatów, instytutów, katedr i zakładów, dostępność informacji związanej z tokiem kształcenia, prawidłowego układania planów zajęć, sposobu załatwiania indywidualnych spraw studenckich)
  • Zbieranie i opracowywanie informacji związanych z wynikami badań ankietowych (studenckich i pracowniczych) na Wydziale.
  • Opracowanie treści i koordynowanie badań ankietowych przeprowadzanych na Wydziale.
  • Planowanie i wdrożenie opracowanych procedur zmierzających do poprawy jakości kształcenia na Wydziale.
  • Współpraca z Uczelnianym Zespołem ds. Zapewniania Jakości Kształcenia.
  • Planowanie działań związanych z poprawą jakości kształcenia na Wydziale.
  • Przygotowywanie sprawozdań z przeprowadzonych na Wydziale działań związanych z jakością kształcenia (w tym sprawozdania rocznego).
  • Koordynowanie działań rad programowych wynikających z bieżących potrzeb Wydziału związanych z jakością dydaktyki.

Data publikacji: środa, 12. luty 2014 - 22:18; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 15. Grudzień 2020 - 08:41; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny