Spotkania Dyrekcji Instytutu Historii ze studentkami i studentami

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

jak co roku władze Instytutu Historii organizują spotkania ze studentami poszczególnych kierunków studiów (tj. Historii, Krajoznawstwa i turystyki historycznej, Niemcoznawstwa), w trakcie których będzie można omówić wszystkie nurtujące Was problemy dotyczące organizacji i procesu kształcenia. W bieżącym roku spotkania online (na platformie MS Teams, linki zostaną przesłane mailowo) odbędą się według następującego planu:

Historia (wszystkie lata SSL/NSL i SSM/NSM) – wtorek 4 czerwca 2024 roku o godz. 18.00

Krajoznawstwo i turystyka historyczna (wszystkie lata SSL i SSM) – wtorek 4 czerwca 2024 roku o godz. 19.00

Niemcoznawstwo (wszystkie lata SSL) – wtorek 4 czerwca 2024 roku  o godz. 19.00

Serdecznie zapraszam do udziału w planowanych spotkaniach, jednocześnie nadmieniam, że  każde spotkania będzie nagrywane w celu sporządzenia protokołu, jednakże w samym protokole zagwarantowane zostanie zachowanie pełnej anonimowości. Biorąc udział w spotkaniu wyrażacie Państwo zgodę na nagrywanie Waszych wypowiedzi. W spotkaniu online na platformie MS Teamsa mogą wziąć udział wyłącznie studenci zalogowani na koncie studenckim (….@studms.ug.edu.pl).

Dyrektor Instytutu Historii UG

dr hab. Michał Kosznicki, prof. UG

Data publikacji: środa, 29. Maj 2024 - 14:47; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 29. Maj 2024 - 14:47; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska