Noc Planszówek na Uniwersytecie Gdańskim 2023

Zapraszamy wszystkich serdecznie na drugą już odsłonę ogólnowydziałowej nocy planszówek na Uniwersytecie Gdańskim! Wydarzenie współorganizowane jest wraz z Ogólnouczelnianym Kołem Naukowym Gier Cyfrowych i Analogowych „UGranie” oraz z Naukowym Kołem Biznesu Chemicznego.

Weź ze sobą planszówkę, znajomych z UG i wpadnij na Wydział Historyczny! Tym razem gramy całą noc! Zapewniamy również i kilka gier na miejscu.

•  Gdzie - Wydział Filologiczny i Historyczny UG, ul. Wita Stwosza 55
  •  Kiedy - piątek, 26 maja 2023
  •  Start - zaczynamy od godziny 20:00

Gramy do bladego świtu, czyli do 5 rano.

Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Gdańskiego, pracowników oraz absolwentów uczelni.

UWAGA LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. NA WYDARZENIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

W programie nocki między innymi: poczęstunek, gorące napoje, sesje RPG, loteria z nagrodami i wiele, wiele więcej!

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia na Historycznym!

Data publikacji: czwartek, 25. Maj 2023 - 14:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Maj 2023 - 14:41; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska