Studentki i studenci specjalności "Historia w przestrzeni medialnej" w Muzeum Bursztynu

W dniu 5 czerwca 2024 r. studentki i studenci III roku Historii ze specjalności "Historia w przestrzeni medialnej" odwiedzili Muzeum Bursztynu, oddział Muzeum Gdańska. Zajęcia terenowe zorganizowała dr Michalina Petelska w ramach przedmiotu Nowoczesne muzealnictwo. O pracy muzealników i tworzeniu wystaw muzealnych opowiedziała Pani Ewa Pawlęga, asystent muzealny w Muzeum Bursztynu a równocześnie studentka studiów II stopnia na kierunku Historia Wydział Historyczny UG na specjalności Współczesne muzeum.

Data publikacji: wtorek, 11. Czerwiec 2024 - 15:13; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Czerwiec 2024 - 15:26; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska