Wernisaż wystawy „Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Jak gdańszczanin Paul Beneke zdobył obraz?”

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski oraz Dyrektorka Centrum Badań Memlingowskich UG prof. dr hab. Beata Możejko serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „Sąd Ostateczny Hansa Memlinga. Jak gdańszczanin Paul Beneke zdobył obraz?”, który odbędzie się 10 czerwca (poniedziałek) 2024 r. o godzinie 12.00 w Galerii Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego.

Na wystawie prezentowane są prace uczniów szkół podstawowych, stworzone w ramach konkursu plastycznego pod tym samym tytułem.

Wystawę będzie można oglądać do 31 lipca 2024 w godzinach pracy Biblioteki.

Więcej informacji nt. wystawy i samego konkursu na stronie Centrum Badan Memlingowskich UG.

Data publikacji: czwartek, 6. Czerwiec 2024 - 14:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Czerwiec 2024 - 15:13; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska