Otwarcie wystawy UCZONE w ramach pikniku Fahrenheita

W niedzielę 26 maja 2024 r. w zaprzyjaźnionym z Uniwersytetem Gdańskim Centrum Hevelianum odbył się trzeci już piknik Fahrenheita, a w jego ramach otwarcie wystawy "UCZONE", której bohaterkami jest 12 gdańskich naukowczyń pracujących w najróżniejszych dyscyplinach nauki, na różnych uczelniach.

Aż dwie z bohaterek wystawy, realizują swoje pasje badawcze na naszym wydziale, a są to dr Julia Możdżeń i dr Anna Sobecka. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy plenerowej na Górze Gradowej w Gdańsku, a także na specjalnie utworzoną stronę Uczonych.

Członkinią Rady Programowej wystawy była prof. Beata Możejko, a w pokazie mody ekologicznej w trakcie 3. Pikniku Fahrenheita, udział wziął Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG.

Data publikacji: poniedziałek, 27. Maj 2024 - 11:54; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Maj 2024 - 14:26; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska