Bieg o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego 2024

Na tegorocznym Biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, który odbył się 21 maja 2024 r., tradycyjnie nie mogło zabraknąć reprezentacji Wydziału Historycznego. Nasze koleżanki z Biura Dziekana Anna Lachowska i Monika Nagórska wzięły udział w rywalizacji o tytuł najlepszej biegaczki społeczności akademickiej UG, pokonując dystans biegu dla kobiet 1,5 km. Trasa, jak co roku, prowadziła przez uniwersytecki kampus UG. Naszym biegaczkom kibicowały Agnieszka Glejzer i Magdalena Prokop, a wysiłki naszych koleżanek udokumentował na fotografiach Dariusz Sobczuk z Dziekanatu WH.

Serdecznie gratulujemy świetnej kondycji i życzymy powodzenia podczas przyszłorocznej edycji Biegu.

Data publikacji: środa, 22. Maj 2024 - 09:51; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Maj 2024 - 12:46; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska