Najnowszy, trzynasty numer Czasopisma „Progress” już dostępny!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, trzynastym wydaniem Czasopisma „Progress”.

W aktualnym numerze oferujemy szeroki wachlarz artykułów naukowych napisanych przez uczestników II Kongresu Młodej Nauki, skupiających się na różnorodnych dziedzinach nauk humanistycznych i społecznych. Wszystkie teksty są dziełem młodych naukowców, którzy stawiają pierwsze kroki w swojej karierze akademickiej. Podejmowana przez adeptów nauki problematyka jest rozległa: od analizy formowania się myśli politycznej w Afryce i Ameryce Łacińskiej, przez aktualne wydarzenia w Azji, po zagadnienia dotyczące wolności artystycznej, prawnych aspektów życia społecznego i dziennikarstwa.

W numerze pojawił się m.in. artykuł autorstwa studenta naszego wydziału III roku studiów I stopnia na kierunku Religioznawstwo - Wiktora Płoszaja pt. "Religijny wymiar samospaleń jako wzbogacenie analizy socjologiczno-politologicznej: próba systematyzacji zjawiska samospaleń w ujęciu interdyscyplinarnym".

Cały numer dostępny jest tutaj.

Zachęcamy do lektury!

Data publikacji: środa, 3. Kwiecień 2024 - 11:34; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 3. Kwiecień 2024 - 11:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska