Jubileusz Profesora Eugeniusza Koki

Dziekan Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza na Jubileusz 70-lecia prof. dr. hab. Eugeniusza Koki, który odbędzie się w piątek, 12 kwietnia 2024 r. o godz. 13.00 w sali 1.48 na Wydziale Historycznym UG.

Podczas uroczystości odbędzie się promocja księgi jubileuszowej pt. "Polska i Ukraina w XIX i XX wieku. Księga jubileuszowa dedykowana prof. dr. hab. Eugeniuszowi Koce z okazji siedemdziesiątej rocznicy urodzin", pod redakcją Magdaleny Nowak, Piotra Perkowskiego i Bianki Sadowskiej, wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: wtorek, 2. Kwiecień 2024 - 12:41; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 3. Kwiecień 2024 - 10:22; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska