Noc Planszówek III na Wydziale Historycznym

W piątek 15 marca odbyła się na Wydziale Historycznym Noc Planszówek III, zorganizowana przez Koło Naukowe „UGranie” we współpracy z Kołem Naukowym Biznesu Chemicznego.

Frekwencja dopisała - w wydarzeniu udział wzięło ponad 180 osób. Wśród przybyłych pojawili się studenci, absolwenci, pracownicy UG, również z dziećmi czy innymi osobami towarzyszącymi spoza uczelni.

Goście mogli korzystać z gier należących do Koła oraz gier otrzymanych od 5 sponsorów: Gdański Klub Fantastyki, Rebel, Black Monk Games i aleplanszowki.pl. Pojawili się również przedstawiciele niektórych z firm.

W czasie Nocy Planszówek zostało przeprowadzonych 7 rozgrywek RPG oraz 1 LARP, który poprowadził doświadczony w tej dziedzinie - Ignacy Kitłowski.

Odbył się również, trwający kilka godzin, konkurs. Gracze musieli osiągnąć jak najkrótszy czas w grze komputerowej "Ukrainian Farmy". Dla uczestników zostały przewidziane nagrody - główne w postaci gier dla zwycięzców i nagrody pocieszenia dla pozostałych graczy.

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych studentów i studentek za świetną organizację tego wydarzenia!

Data publikacji: piątek, 22. Marzec 2024 - 15:23; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 22. Marzec 2024 - 15:29; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska