Koło UGranie - Uniwersyteckie Granie na Kosmicznym Dniu Nauki w Hevelianum

W niedzielę 18 lutego br. Ogólnouczelniane Koło Naukowe Gier Cyfrowych i Analogowych UGranie - Uniwersyteckie Granie, na zaproszenie Hevelianum, wzięło udział w wydarzeniu Kosmiczny Dzień Nauki. Członkowie Koła poprowadzili tam dwie strefy - strefę planszówek, w której rozgrywane były gry planszowe oraz gry RPG. Drugą strefą była strefa gier LARP, w której odbyły się dwie rozgrywki. Studenci pomagali w zrozumieniu zasad i grali z gośćmi wydarzenia.

To było bardzo udane wydarzenie! Na twarzach gości, zarówno tych mniejszych jak i większych, gościły szerokie uśmiechy.

Jesteśmy dumni z aktywności Członków Koła UGranie - Uniwersyteckie Granie i życzymy w przyszłości równie owocnych działań!

Data publikacji: piątek, 23. luty 2024 - 12:09; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 23. luty 2024 - 14:20; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska