Ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko stypendysta/stypendystka dla studenta/studentki MSU lub studiów doktoranckich

W związku z realizowanym przez dr Annę Zadrożną w Instytucie Antropologii UG Wydziału Historycznego projektem badawczym "Rośliny jako obywatele miast: odkrywanie możliwości ponad-ludzkiego rozkwitu metropolii (PLAURCI)" przeprowadzana jest rekrutacja na stanowisko "stypendysta/tka" dla studenta/tki studiów doktoranckich lub magisterskich, który/a będzie wspomagać ją w projekcie i jednocześnie realizował swoje własne badania przez 20 miesięcy począwszy od lutego 2024.

Termin przesyłania zgłoszeń: 24 stycznia 2024 r..

Więcej szczegółów znajduje się na stronie.

Data publikacji: czwartek, 11. Styczeń 2024 - 15:02; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Styczeń 2024 - 15:16; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska