Wykład podczas wernisażu wystawy "Zanim powstał SMS: bilet wizytowy i związany z nim obyczaj"

Bilety wizytowe należy traktować z właściwą atencją. Nie zwijamy ich w rurkę. Nie składamy i nie umieszczamy ich w tylnej kieszeni spodni. Otrzymane, czytamy z uwagą, a następnie pieczołowicie chowamy do etui.

Więcej o wizytówkowym obyczaju opowie już w najbliższy "Piątek na Historycznym" 10 listopada 2023 r. Bartosz Gondek - historyk, dziennikarz motoryzacyjny, kierownik Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim.

Wykład pt. "Zanim powstał SMS: bilet wizytowy i związany z nim obyczaj" odbędzie się o godz. 9.45 auli 1.48 w budynku Wydziału Historycznego przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku. Będzie on towarzyszył wernisażowi wystawy o tym samym tytule, którą można odwiedzać do 20 grudnia 2023 r. w holu na parterze budynku Wydziału Historycznego.

Data publikacji: środa, 8. Listopad 2023 - 12:22; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 8. Listopad 2023 - 13:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska