Bieg o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego 2023

W tegorocznym Biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, który odbył się 30 maja na terenie kampusu uniwersyteckiego, tradycyjnie nie mogło zabraknąć reprezentacji Wydziału Historycznego. Nasze koleżanki z Biura Dziekana WH Aneta Plaskiewicz i Anna Lachowska prezentując doskonałą formę, z uśmiechem na twarzach pokonały dystans 1,5 km. O skuteczny doping dla naszych biegaczek zadbały Agnieszka Glejzer i Magdalena Prokop z Dziekanatu WH.

Serdecznie gratulujemy Reprezentantkom Historycznego świetnej kondycji i życzymy powodzenia podczas przyszłorocznej edycji Biegu.

Data publikacji: piątek, 2. Czerwiec 2023 - 12:24; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 2. Czerwiec 2023 - 12:41; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska