Spotkanie dot. współpracy i stosunków polsko-tureckich

W dniu 30 maja 2023 roku odbyło się spotkanie Dziekana Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG z dr Karoliną Wandą Olszowską – historyczną i turkolożką z Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezeską i współfundatorką Instytutu Badań nad Turcją oraz autorką podcastów "W szpilkach dookoła świata" oraz z Dr M. Göktürk Iplikçioğlu – Prezesem “Turkpol Polish - Turkish Cooperation Association” oraz regiolnalnym przedstawicielem towarzystwa na Trójmiasto – Bilal Satici.

Spotkanie odbyło się po wydarzeniu "Porozmawiajmy o historii.... relacji polsko-tureckich" zorganizowanego przez Radę Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG wraz z Sekcją Azjatycką Międzywydziałowego Koła Naukowego Politicus, a poświęcone było omówieniu stosunków polsko-tureckich i perspektyw nawiązania współpracy między naszymi instytucjami.

Data publikacji: środa, 31. Maj 2023 - 13:44; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 31. Maj 2023 - 15:37; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska