Studenci Historii na XXVIII Ogólnopolskim Zjeździe Historyków Studentów

W tym tygodniu we Wrocławiu odbywał się XXVIII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów. W poniedziałek 23 maja br. w panelu starożytniczym swoje referaty wygłosili studenci II roku studiów magisterskich na kierunku Historia - Karolina Hołubowicz i Wojciech Wierzbicki, którzy przygotowują swoje prace dyplomowe pod kierunkiem dr. Karola Kłodzińskiego.

Wojciech Wierzbicki wygłosił referat "Rola prefekta annony w procesie aprowizacji Rzymu w okresie pryncypatu", a Karolina Hołubowicz "Egipcjanie w oczach Rzymian okresu pryncypatu - wizerunek utrwalony w rzymskich źródłach narracyjnych".

Bardzo cieszy nas aktywność naukowa studentów naszego Wydziału.

Data publikacji: czwartek, 25. Maj 2023 - 10:53; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Maj 2023 - 11:21; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska