Kolejne spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o historii..." - dr Karolina Wanda Olszowska o relacjach polsko-tureckich

Rada Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG oraz Sekcja Azjatycka Międzywydziałowego Koła Naukowego Politicus zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu "Porozmawiajmy o historii...". Tym razem dyskusja dotyczyć będzie relacji polsko-tureckich.

Gościnią spotkania będzie dr Karolina Wanda Olszowska - historyczka i turkolożka z Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezeska i współfundatorka Instytutu Badań nad Turcją oraz autorka podcastów "W szpilkach dookoła świata".

Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 12.00 w sali S204 na Wydziale Nauk Społecznych UG.

Partnerzy: Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG

Patroni: Stowarzyszenie Kultury i Współpracy Polsko-Tureckiej TURKPOL, Instytut Badań nad Turcją, Gazeta Uniwersytecka, Czasopismo Progress, Radio MORS

Data publikacji: środa, 17. Maj 2023 - 10:32; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. Maj 2023 - 13:33; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska