Debata oksfordzka uczniów Uniwersyteckiego LO w Gdańsku - "Paul Beneke: kaper czy pirat?"

11 maja br. w Sali Teatralnej im. Prof. Jerzego Limona na Wydziale Filologicznym UG odbyła się debata oksfordzka, w której uczniowie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku dyskutowali nt. "Paul Beneke - dzięki któremu w Gdańsku pojawił się obraz Hansa Memlinga pt. „Sąd Ostateczny” - kaper czy pirat?"

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Badań Memlingowskich na Uniwersytecie Gdańskim we współpracy z ULO,  a inicjatorką i główną koordynatorką spotkania była prof. Beata Możejko, Dyrektor Centrum Badań Memlingowskich na UG.

Więcej informacji na stronie Aktualności UG.

Data publikacji: środa, 17. Maj 2023 - 09:27; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 17. Maj 2023 - 10:12; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska