Historyczny Team w Biegu dla zdrowia!

Z przyjemnością informujemy, że Historyczny Team dumnie reprezentował nasz Wydział podczas tegorocznej edycji  "Biegu dla zdrowia" w ramach III Dnia Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia. 10 maja 2023r., w  barwach niebiesko-pomarańczowych zmierzyli się z trasą 1,5 km wokół kampusu UG: Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG, Dyrektor Instytutu Historii dr hab. Michał Kosznicki, prof. UG, Aneta Plaskiewicz, Monika Nagórska, Anna Lachowska, Lucyna Ołdziej, Justyna Pawlina-Roman, dr Wacław Kulczykowski.

Historyczny Team odznaczał się największa liczbą uczestników i najbardziej widoczną drużyną kibiców. Transparent WH wraz grupą naszych kibiców mobilizował do jak najszybszego dotarcia do mety. Jako pierwszy z naszego teamu metę przeciął Dziekan Wydziału Historycznego, dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG.

Serdecznie dziękujemy biegaczom za wytrwałość, kibicom za niezbędne wsparcie, a wszystkich dbających o zdrowie zapraszamy do dołączenia do naszego teamu w przyszłym roku!

Jednocześnie przypominamy, że już 30 maja 2023 r. wszyscy chętni mogą wziąć udział w biegu o puchar JM Rektora UG.

Data publikacji: czwartek, 11. Maj 2023 - 14:38; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 12. Maj 2023 - 10:59; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska