Studia to nie tylko nauka – Niech połączy nas sztuka! Zgłoś się do Przeglądu FunFar!

Masz zespół, w którym choć jeden z członków jest studentem, doktorantem lub pracownikiem uczelni? A może tańczysz czy w inny sposób realizujesz się artystycznie, a wciąż jesteś częścią społeczności akademickiej?

Jeśli odpowiedź, na którekolwiek z pytań brzmi „TAK”, nie zwlekaj i zgłoś siebie lub swój zespół do Przeglądu FunFar, organizowanego przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG - szczegóły w linku.

Do wygrania jest sesja nagraniowa singla! Sztuka powinna łączyć, a nie dzielić, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych!

FunFar – połączenie dwóch słów, zjawisk, emocji, czyli FUN (ang. Zabawa) oraz Fahrenheit, a konkretnie Uczelni Fahrenheita czyli FarU. Związek Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita zrzesza trzy największe gdańskie uczelnie: Uniwersytet Gdański, Politechnikę Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny. Wspólny cel, wspólna strategia, wspólna zabawa. Miłość, Braterstwo i Muzyka! Razem Podnosimy temperaturę w Mieście!

Data publikacji: piątek, 28. Kwiecień 2023 - 07:45; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 28. Kwiecień 2023 - 07:46; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska