Podziękowania Fundacji Magia Karpat dla Wydziału Historycznego za wparcie na rzecz Ukrainy

Prezeska Fundacji Magia Karpat dr Olga Solarz skierowała do Dziekana Wydziału Historycznego dr. hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG oraz całej społeczności akademickiej WH podziękowania za wsparcie finansowe w postaci zorganizowanej zbiórki na rzecz walczącej Ukrainy.

Wspólnie osiągnęliśmy sukces i zebraliśmy, ponad założony cel 3 000 zł, kwotę 3 870 zł. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych artykułów, takich jak leki, apteczki, środki opatrunkowe i inne środki ochronne, dla jednostki wojskowej walczącej na odcinku południowym frontu donieckiego.

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę w lutym ubiegłego roku społeczność Wydziału Historycznego aktywnie wpiera walczącą Ukrainę. To już bowiem trzecia zbiórka naszego Wydziału dla Ukrainy zakończona sukcesem. W dwóch poprzednich planowaliśmy zebrać łącznie 10 000 zł, a zebraliśmy aż 11 470 zł!!!

W imieniu Dziekana WH dr. hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG, dziękujemy wszystkim wspierającym za okazane serce i wpłaty w organizowanych zbiórkach!

Data publikacji: wtorek, 4. Kwiecień 2023 - 12:00; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Kwiecień 2023 - 12:29; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska