Akademicki Budżet Obywatelski - II edycja konkursu - zgłoszenia projektów tylko do niedzieli 30 kwietnia!

Pracownice/y, Doktorantki/ci, Studentki/ci Wydziału Historycznego,

Władze uczelni właśnie ogłosiły II edycję konkursu pod nazwą Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego (”ABO UG”). W jego ramach możecie zgłaszać własne pomysły na rozwój Wydziału i Uczelni. Skorzystajcie z tej możliwości!

Zgłoszenie własnego pomysłu jest banalnie proste i maksymalnie odformalizowane. Pomyślcie na czym Wam zależy i co chcielibyście zmienić na naszym Wydziale lub w Kampusie UG. Może lepiej zagospodarowaną przestrzeń w budynku Wydziału Historycznego lub wokół niego? Czy lepiej, wzorem zwycięskich projektów z zeszłego roku, strefę „Zero Stressu” na WPiA, czy „Chilloutu” na WNS? Sami wiecie najlepiej.

Jeden projekt może opiewać maksymalnie na kwotę 50 000 zł. Łącznie do rozdysponowania jest 200 000 złotych (100 000 na projekty pracownicze i 100 000 na projekty doktorantów lub studentów).

Podejmijcie ten wysiłek i zgłaszajcie swoje pomysły w okresie od 3 do 30 kwietnia 2023 r. na portalu pracownika lub studenta, w zależności od kategorii. Wnioski można też zgłaszać na stronie internetowej: abo.ug.edu.pl.

Szczegółowe informacje na temat ABO UG i sposobu przygotowania wniosku znajdziecie klikając na link: https://ug.edu.pl/abo.

Data publikacji: czwartek, 30. Marzec 2023 - 09:32; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Kwiecień 2023 - 09:18; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska