Spotkanie z prof. dr. hab. Jerzym Sperką już w najbliższy „Piątek na Historycznym”

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza na kolejny „Piątek na Historycznym”.

17 marca 2023 w auli 1.48 o godzinie 13.00 odbędzie się rozmowa z profesorem dr. hab. Jerzym Sperką, z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach "Czy książę Jan Żelazny rzeczywiście był „żelazny”, czyli o książętach i księżnych raciborskich w późnym średniowieczu".

Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Beata Możejko, z Instytutu Historii UG .

Wśród uczestniczek i uczestników spotkania rozlosowane zostaną dwa egzemplarze pasjonującej monografii autorstwa Jerzego Sperki, poświęconej władcom raciborskim.

Data publikacji: piątek, 10. Marzec 2023 - 12:34; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 10. Marzec 2023 - 13:19; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska