Pierwsze planszówkowe spotkanie nowego Ogólnouczelnianego Koła Naukowego Gier Cyfrowych i Analogowych „UGranie”

W pierwszy wtorek nowego semestru, czyli 21 lutego, odbyło się pierwsze planszówkowe spotkanie nowego Ogólnouczelnianego Koła Naukowego Gier Cyfrowych i Analogowych „UGranie”, funkcjonującego przy Wydziale Historycznym UG. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób z różnych Wydziałów, trwało ponad 3,5 godziny i odbyło się w sali Rady Wydziału Historycznego UG. Dominowały planszowe gry historyczne, takie jak Sid Meier's Civilization, T.I.M.E. Stories czy Kolejka, ale nie zabrakło też innych popularnych tytułów.

Wszystkie zainteresowane osoby chcące dołączyć do Koła zapraszamy na Facebook.

Data publikacji: poniedziałek, 27. luty 2023 - 12:56; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. luty 2023 - 12:57; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska